אודותינו

 

חברת NNG   נוסדה על-ידי דודי וירניק וקובי הלפרין. החברה פיתחה תוכנה דינאמית וחדשנית המציעה את הפתרונות המתקדמים ביותר לניווט לווייני תלת-ממדי, יישומים ניידים ושירותי תוכן/ קהילה על מגוון מערכות. החברה פיתחה את תוכנית הניווט: iGO my way.

כיום NNG בבודפשט  נחשבת לחברה המצליחה בהונגריה ומשווקת את התוכנה בכל העולם. לחברה סניפים באירופה, ארה"ב, דרום אמריקה, סין, אוסטרליה וישראל.

חברת Gps & More Ltd הינה המשווק הבלעדי בישראל של חברת NNG לרבות מערכת הניווט iGO8.

חברת Gps & More מקדמת את נושא הניווט האישי בישראל ומשווקת מזה כ-8 שנים מערכות ניווט למחשבי כף יד שונים ולמכשירי סמארטפון עם מפות ישראל ושאר העולם  בשפות רבות.

תוכנת my way iGO בבעלות חברת NNG הינה תוכנת הניווט המתקדמת בעולם המכילה מספר תכונות ויכולות המייחדות אותה מתוכנות ניווט אחרות, כמו למשל מפה תלת-מימדית מלאה, שלטי דרכים ומידע על נתיבים, הכנסת כל העולם כמפה אחת, יכולת הפעלת כל התוכנות המתקדמות במכשירים בעלי מעבדים חלשים ועוד.

תוכנת iGO8 הינה היחידה בתלת-מימד בעולם הנותנת מיפוי מלא בתלת מימד של כל מדינת ישראל כולל כל המבנים במדינה.

תוכנת הניווט iGO8 מבית NNG משווקת מפות חדשות בהיקף הרחב ביותר בעולם תוך כיסוי של רוב מדינות העולם בהם ניתן להשיג מפות והכל ב-54 שפות. ( דרום אמריקה, צפון אמריקה, אפריקה. אסיה, המזרח הרחוק והמזרח התיכון וכוללת גם את אוסטרליה וניו-זילנד. החברה רכשה את חברת המיפוי TOPMAPוהיא מייצרת מפות של מזרח אירופה  וישראל.

חברת NNG מתפתחת בתחומי הטכנולוגיה ומרחיבה את תחומי העיסוק שלה מעבר לתוכנות הניווט . החברה מספקת שירותים לכ-100 מהחברות המובילות בעולם, כגון:Sony ,Clarion, Magellan, LG, HP, Motorola ועוד רבים אחרים. מאז ההשקה, Nav N Go יצרה שותפויות עם מעל 100 יצרני חומרה ברחבי העולם. החברה מספקת פתרונות ניווט אמינים בלמעלה מ-70 ארצות וב- 56 שפות שונות.

 

 

IGOBIZ - מנוע חיפוש מתקדם המאפשר למשתמשי ,IGO מבלי לצאת מהישום ביצוע חיפוש של בתי עסק לפי IGoZIP שם או כתובת או מספר טלפון. בסיום החיפוש יקבל המשתמש מידע מפורט על בית העסק והכוונה (בגרסת האייפון) קלה ובטוחה ישירות אל היעד אותו חיפש 

 

 IGOBIZ מאפשר לבית עסק רשום להציע הצעות אטרקטיביות על בסיס מיקום צורך וזמן, לנהל מועדון לקוחות ולשמור על קשר ישיר עם לקוחותיו. אין צורך בכמה מערכות או ספקים   iGoZip מאפשר  לבית עסק רשום, שימוש בממשק אחד לפרסום להגברת התעבורה של לקוחות לבית העסק מאפשר שליטה באון ליין על יעילות מהלכי מכירה  שיווק ומינוף נאמנות לקוח על ידי שימוש בטכנולוגיות חיפוש וניווט המתקדמות בעולם.

 

שירות IGOZIP - החברה סימנה את כל המבנים במדינה ויצרה פריסת מיקוד ייחודית  IGOZIP"" המעניקה לכל בית ולכל ריבוע של 50X50 מספר ייחודי - גם למקומות אשר אין להם כתובת כלל דוגמת יישובים כפריים ללא שמות רחובות או מספרי בתים, יישובים לא מוכרים, אזורים לא מייושבים וכדומה. השירות החדש מאפשר למשתמש לעשות שימוש ב IGOZIP לשם קבלת הכוונה מדויקת לאזורים שאינם מסומנים, בין אם לשם התמצאות, וכן כדי לתת לחבריו את המספר כדי להגיע ליעד שאינו מוגדר באופן אחר.

דודי וירניק: שירות IGOZIP הינו שירות פורץ דרך המעניק פיתרון לפערי ניווט רבים הקיימים במפות בישראל, במשך השנה האחרונה דאגנו בהשקעה ענקית לסרוק ולמפות כל ס"מ במדינת ישראל ועל ידי כך ליצור שירות המציע פיתרון יעיל ואיכותי עבור יישובים שאינם מסומנים, עבור שטחים מתים , שטחי טיולים ומדבריות המשמשים לטיולים ועוד. חברות רבות מתעניינות כעת בשירות המיקוד החדש שלIGOZIP.

 

 

סניפים בעולם:
 

 

 

 

 

מטה ראשי בהונגריה:

 

 


מרכז השירות בישראל: